Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Дата: 12 січня 2019 о 18:52, Оновлено 17 листопада 2020 о 09:53

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Будівля навчального закладу є комунальною власністю Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області. Заклад розміщено в одному навчальному приміщенні, є господарські будівлі, надвірний туалет. Загальна площа школи становить 84 м2.

Будівля в цілому забезпечує належні умови для організації навчально-виховного процесу, відпочинку учнів.

У навчальному закладі наявні Державні санітарні правила і норми улаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (ДСанПіН 5.2.008-01) та інші нормативно- правові документи щодо порядку санітарно-гігієнічного утримання загальноосвітніх навчальних закладів. Проектна потужність закладу: - за технічним паспортом – 32 учні;

Навчальний рік Контингент учнів
2016-2017 3 0
2017- 2018  28

2019-2020 30
2020-2021 32

Школа працює в дві зміни.

Освітлення закладу – енергозберігаючі лампи. Світловий коефіцієнт природного освітлення відповідає санітарним нормам. Під час навчального процесу дотримується лівобічне природне освітлення навчальних кабінетів. Питома потужність штучного освітлення відповідає нормативам. Санітарно-гігієнічні вимоги щодо штучного освітлення виконуються. З метою енергозбереження та покращення освітленості приміщень здійснена заміна вікон на пластикові.

У навчальних кабінетах створені належні санітарно-гігієнічні умови для здійснення навчально-виховного процесу. Дотримується режим провітрювання, проводиться вологе прибирання згідно з графіком. В достатній кількості є інвентар для прибирання приміщень, який промаркований та використовується за призначенням. У наявності миючі, дезінфікуючі засоби.

У класних кімнатах підтримується температурний режим.

Наявний бак з питною водою. В приміщенні є рукомийники.

У навчальному закладі відсутній спортивний зал.

Харчоблок обладнано необхідним технологічним і холодильним обладнанням згідно з санітарними нормами. Їдальня обладнана на 16 посадочних місць. Харчування учнів здійснюється за графіком.

Школа має технічний паспорт та всю необхідну будівельну документацію.  Будівля школи знаходяться у задовільному технічному стані  та придатні до подальшої експлуатації. Вода підведена до навчального закладу, наявна каналізація.

Школа повністю забезпечена засобами пожежогасіння. Кількість вогнегасників – 2 відповідає нормативним вимогам, перезаряджені і придатні до експлуатації . Дерев’яні конструкції даху будівель не оброблені вогнетривким розчином, відсутня пожежна сигналізація. Загальний стан системи енергозбереження задовільний.  Електропроводи розміщені всередині приміщення та зовні в справному стані.

У навчальному закладі видано накази про призначення відповідального за електробезпеку та безпечне використання електрообладнання. Наказом по школі призначено відповідального за збереження будівель, споруд, інженерних мереж директора школи Ковтуненко В.П.

Навчальний заклад розташований на самостійній земельній ділянці. Подвір’я навчального закладу має задовільний стан: обладнані квітники , спортивні майданчики, є асфальтове покриття, яке потребує ремонту. Територія школи з усіх сторін має металеву огорожу.

Проблеми , що потребують вирішення:

1. Потребує заміни асфальтове покриття подвір’я школи.

Забезпеченість школи комп’ютерами

.1  У школі наявні ноутбуки – 4 шт., телевізори – 2 шт.,  мікрофони – 2 шт. принтер -3 шт., комп'ютери -2

. 2.Ел. пошта:znz_rudnya@ukr.net0

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.